رفتن به مطلب
برای ارسال تاپیک و مطلب و مطرح کردن مشکل خود در انجمن لطفا ثبت نام کنید!

آیا شما برای یک تجربه فوق العاده آماده هستید؟

برترین و متفاوت ترین سرور ماینکرافت پاکت ادیشن از نگاه بازیکنان. هم اکنون وارد شوید!
بزن بریم!

مشکلات خود را با ما در میان بگزارید!

اگر در سرور مشکلی برایتان پیش آمده است می توانید در بخش انجمن آن را مطرح کنید، همچنین می توانید درخواست استف شدن، آنبن و ... را در انجمن برای ما بفرستید...
بازدید از انجمن

به فروشگاه سرور هم سری بزنید!

برای خرید رنک یا آیتم و یا هرچیز دیگر در سرور بر روی دکمه پایین کلیک کنید، شما با این کار علاوه بر بهبود قابلیت های خود در بازی در بهبود وضعیت سرور از نظر مالی هم کمک می کنید.
ورود به فروشگاه

به سرور رای دهید !

با رای دادن به سرور ما به طور خودکار از سرور پاداش بگیرید! وقتی به سرور ما رأی می دهید ، پول و کلیدهای پاداش دریافت می کنید!
رای دادن

ما را در تلگرام هم دنبال کنید!

در چنل تلگرامی ما می توانید از اخبار لحظه به لحظه سرور اگاه شوید.
ورود به چنل تلگرام
آخرین اطلاعیه‌ها
  • Server IP: PLAY.MEGABATTLE.IR:19132
  • Telegram: https://t.me/megabattle
  • Store: http://www.Store.megabattle.ir

MAH

MAH یا ghoul یا ghool

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ، من MAH یا GHOUL یا GHOOL هستم O-O من دو تا سرور رفتم زده شدم آخرش به دلایلی بازی کردن رو دوست دارم از مدرسه متنفرم از مدیر مدرسه هم متنفرم از ناظم و ... مدرسه هم متنفرم از ماینکرافت فقط وقتی خوشم میاد که سروری باشه قراره چند وقت دیگه هایتل بیاد امیدوارم اونم سرور های خوبی داشته باشه چون گرافیک هایتل بی نظیره درسم بد نیس ولی از درس متنفرم بیلدم هم بد نیست ( وقتی سرور ران شد میبینید OoO تقریبا همه چیه ماینکرافت رو بلدم به جز بیشتر کامند ها ( کامند ها تمومی ندارن که =| ) امیدوارم روز های خوبی رو تو سرور با هم بگذرونیم .

2029943342_TokyoGhoul_1568822074780.thumb.jpeg.56e2d8f921a2663b476603d5c3ab09a1.jpegمن یک اتاکو هستم و از توکیو غول خیلی خوشم میاد این عکسو نگاهکن خودت میفهمی 😍 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍

Tokyo Ghoul_1568822121152.png

ویرایش شده توسط MAH
  • Thanks 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...